top of page
IMG_5603_edited.jpg

Ubytování ve #STODOLA1885

Citlivě zrekonstruovaná kamenná stodola datovaná do roku 1885. Komfort 21. století, materiály a poctivá řemeslná práce toho devatenáctého. Inspirativní prostředí pro únik z města a trávení společného času - prostě být spolu - tak doopravdy.

Pro rodiny, party přátel nebo třeba kolegy. Pro max. 8 lidí. 

IMG_5276.jpg

Kuchyně.

Láska jde přes žaludek. Zkušenosti říkají, že naši hosté rádi tráví čas společným vařením, sdílením jídel a experimentováním. Naše plně zařízená, prostorná a prosvětlená kuchyně s výhledem do sadu a na mlýnské kolo je k tomu ideálním prostředím.

IMG_5406.jpg

Obývací pokoj.

Otevřít si láhev vína, zahrát šachy a jen tak diskutovat. Zapálit oheň v krbu, pustit si kvalitní hudbu, začíst se do dobré knihy a nechat se inspirovat krásným prostředím tvořeným kamenem, starým dřevem a kvalitním nábytkem. Tu energii musíte zažít!

IMG_5536.jpg

Ložnice v přízemí.

Komfortní malá ložnice v přízemí. Manželská postel 180x200 postel s kvalitní matrací, voňavé povlečení ze 100% bavlny a čtecí lampičky s USB portem pro nabíjení vašich zařízení.Ten pravý prostor pro dobytí těch vašich baterií a opravdu kvalitní spánek! Vždyť co je důležitější?

IMG_5840.jpg

Podkrovní ložnice.

Otevřená ložnice v podkroví nabízí jednu manželskou (180x200) a jednu "single" (90x200) postel. "Vězení" - bidélko pro děcka ve výklenku nad koupelnou, přístupné po schodech v komodě - se dvěma lůžky 80x200. Je děckým hitem!

IMG_6085.jpg

Koupelna a toalety.

K dispozici jsou dvě toalety a koupelna. V přízemí je praktická toaleta s umývadlem a na mezipatře prostorná, stylová koupelna s toaletou, umývadlem a zabudovaným sprchovacím koutem. O teplou vodu se postará kvalitní plynový kotel a je jí pro všechny dostatek!

IMG_5451_edited.jpg

Terasa a exteriér.

Terasa taky přístupná přímo z kuchyně velkým proskleným portálem se stává součástí interiéru. Zapálit v krbu, opékat na stylovém ohništi nebo grilovat v Big Green Egg MINIMAX - to je jen pár z aktivit které nabízí. Kreativitě se meze nekladou - celý náš pozemek má něco přes 10tis. m

IMG_0826.jpeg

Jsme pet friendly. Bez příplatků. 

Rozhodně nenechávejte svého domácího mazlíčka doma! Vzdyť je to člen rodiny! Určitě se mu tu bude líbit. Dobře vychovaní a slušní psi (a nejen oni - měli jsme i domácího králíka) jsou zde vřele vítáni. Upozorňujeme však, že pozemek je obrovský a není oplocený. 

Na obrázku je náš milovaný a neskutečně přátelský  jezevčík Dilema, přezdívaná Dilina :)

Galerie

Recenze našich hostů

IMG_3074_edited.jpg

Garantujeme spokojenost!

Na Horňácku jsme již 10 let a proto rádi poradíme s programem, aktivitami a dodavateli lokálních produktů. 

 

My vám poskytneme kvalitní, pohodlné a inspirativní prostředí.

 

Vše ostatní je na vás.

bottom of page