#Stodola1885 | Ubytování

Základní info | Galerie | Hodnocení

Základní informace

Původní kamenná stodola z roku 1885 citlivě předělaná na ubytování v současném komfortu pro naše hosty a kamarády. Ideální základna pro poznávání krás Jižní moravy a Horňácka a a podnikání výletů a výjezdů do okolí, krásné přírody Bílých Karpat.

Dvě plnohodnotné ložnice, nadstandardně nestandardní obývací pokoj s krbovými kamny, dvě toalety a koupelna. Plně zařízená kuchyň (podpultová chladnička, elektrická trouba, indukční varná deska, myčka nádobí, kapslový kávovar s italskou kávou Portioli “all you can drunk”, rychlovarná konvice, sada koření, útěrky a samozřejmě komplet servírování pro 8 osob). Kuchyň se dá z velké části otevřít a stane se tak součástí exteriérové terasy – ideální prostor pro rodinný odpočinek i přátelská setkání.

Na sluneční terase je pro vás k dispozici stůl se 6 židlemi, velký krb, kované stylové ohniště a nově i legendární gril Big Green Egg, model Minimax. Všem gurmánům opravdu doporučujeme shlédnout pár videí o grilování za pomoci této legendy na Youtube a “odpovědně” se na tenhle zážitek připravit (dřevní uhlí, Looflighter – zapalovač, a všechny ostatní nástroje potřebné ke grilování jsou k dispozici).

Pokud nás chcete alespoň trochu poznat před tím, než se rozhodnete, podívejte se na náš Blog nebo nás navštivte na Instagramu nebo Facebooku.

Pro rezervace prosím nasledujte tento link na link na AirBnB nebo nás kontaktuje.

Galerie fotek

Hodnocení našich hostů

« of 19 »