top of page
DSC_001-449.jpg

Vánoční Focení 2023

Atmosféra. Vůně. Dekorace. Zážitky. Vzpomínky. 

8. - 16. 11. 2023

DSC_001-476.jpg

Přijďte k nám nasát tu nezaměnitelnou vánoční atmosféru a uložte si do paměti vzácné okamžiky se svými blízkými, které díky talentované Barče Keprtové  budete mít navždy zachyceny.

Budeme fotografovat v jedinečných prostorách našeho mlýna, hlavně ve #Stodola1885 a pokud to počasí dovolí, tak i v exteriéru. Zapomeňte však na strojené úsměvy. Čeká na vás uvolněná atmosféra, pečení cukroví, stovky jiskřících světýlek a svíček, a především ta zvláštní jiskra v očích dětí i dospělých.

Rádi vás přivítáme, ať už jste rodina s dětmi, zamilovaný pár, těhulka nebo skvělí přátelé - i ti čtyřnozí. 

Jelikož si přejeme, aby atmosféra byla uvolněná a bez spěchu, bude focení probíhat v 90 minutových blocích. V rámci bloku získáte 30 digitálních fotografií. 30 vytištěných snímků ve formátu 10x15 cm pro vás krásně zabalíme a doručíme poštou až k vám domů.

Co nás čeká?

Získáte 90 minut jen pro vás. Užijete si atmosféru, vytvoříte vzpomínky a zážitky - ostatní nechte na nás!

Příjezd a začátek.

Ať z blízka nebo z daleka, tento zážitek bude za tu cestu k nám na Horňácko rozhodně stát. Dorazíte v objednaný termín k nám na mlýn, zaparkujete a tady už vás privítají holky, které vás budou celým focením provázet, připraví občerstvení a postarají se o vás. Dokonce jsme si pro vás připravili malý butikový obchůdek s precizně vybranými drobnými dárky od lokálních výrobců a designérů.

Styling a příprava.

Nejprve se nechte rozmazlovat skvělou Terezou Příkazskou, která se postará nejen o váš make-up, ale také o vaše vlasy. Chceme, abyste se cítili krásně a přirozeně. Zatímco si na ženách a slečnách bude nechávat Terezka záležet, ostatní členové si mohou dopřát teplé, vánoční nápoje a prozkoumat krásy našeho mlýna, aby si užili jedinečnou atmosféru, kterou toto místo nese. 

Samotné focení.

Prostředí #Stodola1885 provoníme svátečními vůněmi vánočního punče, perníčků a jehličí.

Začít můžeme v krásné kuchyni, kde si můžete vyzkoušet péct a zdobit vánoční cukroví a nechat volný průběh své kreativity. Můžete zdobit vánoční stromeček nebo se ohřát u ohně v krbu. Nezapomeneme také na tradiční vánoční zvyky, jako je rozkrajování jablíček nebo pouštění skořápek. A pro ty, kteří by se chtěli zavrtat do peřin v naší kouzelné ložnici ozářené drobnými světýlky, máme připravený ten nejútulnější koutek. Celou výzdobu a dekorace zajišťuje naše kreativní Janča z Čarokvětů.

Co získáte.

Kromě příjemného a silného zážitku, který vám už nikdy nikdo nesebere, si od nás v rámci balíčku odnesete 30 digitálních fotografií a navíc 30 vytištěných snímků ve formátu 10x15 cm.

Digitální fotografie vám zašleme linkem na mail a krásně zabalený balíček s fotografiemi tištěnými k vám domů dorazí poštou.

Cena focení: 5.250 Kč

DSC_001-430.jpg

Chceme pomoct

10% z každého focení

Seznamte se, Nicolas. Kluk, který začal chodit do první třídy, miluje autíčka a je super rychlý. Žije ve Veselí nad Moravou. A taky má diagnostikovanou poruchu autistického spektra. Klasické Vánoce jsou pro něj časem velkých změn. Plno nezvyklých vůní a chutí, spousta nepochopitelných tradic, řada neobvyklých setkání. A díky těmto změnám jsou Vánoce pro Nicolase taky časem stresu. Rozhodli jsme se věnovat 10 % z každého focení právě Nicolasovi a jeho rodině. Ať si Vánoce užijí. Po svém. I když třeba bez neobvyklého stromečku a nezvykle chutnajícího cukroví.

Galerie 

Abyste si uměli představit, jak přibližně budou vaše fotky vypadat a jestli je to váš "šálek kávy", připravili jsme si pro vás nádherné video a pár fotek z reálného prostoru. Dekorace budou v tomto stylu, nenásilné a přirozené. Ke krbu přibude velký, živý vánoční stromeček.

Vánoční Focení 2023

Níže naleznete dostupné termíny. Prosíme, vyberte si ten svůj a zde si ho intuitivně a bezpečně zarezervujete a uhradíte kartou.

bottom of page